تبلیغات
جذاب ترین برنامه ها و بازی های موبایل - عکس و گفتگوی خواندنی با سحر قریشی بازیگر نقش "یلدا "در سریال دلنوازان

[shop]

برای حمایت از ما بر روی بنر های بالا کلیک کنید و صبر کنید تا کاملا لود  شود

[shop]

توجه:برای تبادل بنر اول بنر وب من را در وبلاگ یا سایت خود قرار دهید بعد بنر خود را برای ما بفرستید.

برای ارسال بنر خود اینجا كلیك كنید

 

سحر قریشی، بیوگرافی سحر قریشی، زندگی نامه سحر قریشی، عکس سحر قریشی، عکس های سحر قریشی، عکسهای سحر قریشی، عکسای سحر قریشی، تصویر سحر قریشی، تصاویر سحر قریشی، تصویر های سحر قریشی، سحر قریشی در دلنوازان، عکس داغ سحر قریشی، عکس شخصی سحر قریشی، Sahar Ghoreishi، sahar ghoreishid، زندگی شخصی سحر قریشی، در مورد سحر قریشی، اطلاعات در مورد سحر قریشی، یلدا در سریال دلنوازان، نقش یلدا در سریال دلنوازان، سحر قریشی در نقش یلدا در سریال دلنوازان، Yalda dar Delnavazan، Sahar Ghoreishi Dar Delnavazan، Bioghrafi Sahar Ghoreishi، zandegi name Sahar ghoreishi،

"سحر قریشی" متولد ۱۳۶۶ است. کارش را با بازی در فیلم سینمایی «لج و لج بازی» مهدی برقعی شروع کرد. پس از دادن تست، از میان نامزدهای مختلف برای ایفای نقش «یلدا» انتخاب شد. وی در نخستین حضور تلویزیونی‌اش، در مجموعه پرمخاطب «دل‌نوازان»، در کنار هنرپیشه‌های مطرح سینما، تئاتر و تلویزیون بازی کرد. به گفته خودش خیلی شانس آورده که در هر دو کار هنری‌اش، از تجربیات بازیگران مطرح برای ارائه بهتر نقش بهره برده است

.

حضورش در مجموعه «دل نوازان» و بازی در نقش «یلدا»، نقطه عطفی در کارنامه هنری او به حساب می آید. در فرصتی که دست داد با وی به بهانه پخش این سریال گفت وگویی داشتیم.

با وجود چندین نامزد برای این نقش چه شد شما برای ایفای نقش «یلدا» انتخاب شدید؟

از طریق تستی که نامزدهای مختلف برای نقش «یلدا» دادند، من برای این نقش انتخاب شدم. از نظر چهره همان چیزی بودم که مد نظر کارگردان بود. به گفته آقای «سهیلی زاده» ایشان برای این نقش، معصومیتی با ته چهره منفی می‌خواستند.

قبل از تصویربرداری این مجموعه چه تمریناتی انجام دادید؟

من در پیش تولید حضور نداشتم. هنگامی که برای نقش «یلدا» انتخاب شدم چند نفر از بازیگران جلوی دوربین رفته بودند و چند سکانس هم گرفته شده بود. آن زمان مشغول بازی در فیلم سینمایی «لج و لج بازی» مهدی برقعی بودم. بعد از اتمام بازی ام در این فیلم، سر تصویربرداری «دل نوازان» آمدم و مشغول به بازی شدم. برای بازی در نقش «یلدا» تمرین نداشتم. البته دیگران تمرین و دورخوانی داشتند، من چون به گروه دیر ملحق شدم، فقط دو جلسه دورخوانی با محمد حاتمی داشتم.

مهم ترین ویژگی فیلم نامه «دل نوازان» چیست؟

داستان قشنگی دارد و اتفاقاتی که در آن به وقوع می‌پیوندد، واقعی است. همین واقعی بودن داستان مجموعه و نقش «یلدا» برایم جذابیت داشت و مرا ترغیب به بازی در «دل نوازان» کرد. خیلی از هم نسلان من به واقع در زندگی، با چنین مشکلاتی روبه رو هستند و زندگی آن‌ها مانند یلداست.

هنگام ضبط اولین پلانی که در آن بازی کردید چه حسی داشتید؟

چند روز بعد از بستن قرارداد، جلوی دوربین «دل نوازان» بازی کردم. تا آن روز اعضای گروه را ندیده بودم و هیچ کدام شان را نمی‌شناختم. به همین دلیل معذب بودم چون همه بازیگران شناخت قبلی از یکدیگر داشتند. ابتدا احساس غریبی کردم ولی اندکی که گذشت، متوجه شدم کارگردان با مدیریت خوبی که در کار دارد، گروه شاد و سرحالی را گردهم آورده است که به هم انرژی مثبت می‌دهند. با این وجود پس از ورودم همه مرا پذیرفتند. البته استرس هم داشتم چون قرار بود برای نخستین بار در یک مجموعه روتین، نقش مهمی را در کنار پیشکسوتان سینما، تئاتر و تلویزیون بازی کنم، البته در اولین حضور سینمایی ام -لج و لج بازی- هم اتفاق خوبی برایم افتاد. در کنار بازیگران مطرح سینما بازی کردم اگرچه استرس داشتم. اما هنگام بازی در مجموعه «دل نوازان» این استرس کم تر بود. نگرانی ام از این بابت بود که مبادا بد بازی کنم(موب فار30).

با توجه به این که «دل نوازان» با یک فشردگی خاص تصویربرداری می‌شود تا به پخش برسد، فکر نمی‌کنید به عنوان اولین تجربه تلویزیونی تان کار سختی را انتخاب کردید؟

خواست خداوند و سپس قسمت بود که در مجموعه «دل نوازان» بازی کنم. در اولین حضور سینمایی ام نیز مانند این مجموعه شرایط دشواری را سپری کردم. چون تا آن زمان تجربه حضور در هیچ گونه کار هنری و فیلم تلویزیونی را نداشتم.

در کارنامه «حسین سهیلی زاده» آثار موفق و مخاطب پسندی مثل «ترانه مادری» و «آخرین دعوت» وجود دارد. احتمال می‌دادید که این مجموعه هم پرمخاطب باشد؟

تاکنون که این گونه بوده است. سهیلی زاده، مدیر، همراه و دوست خوبی است. چون این کارشان را با عشق انجام می‌دهند، بی شک موردپسند و استقبال مردم قرار می‌گیرد.

آیا قبل از حضور در این مجموعه به کلاس بازیگری رفته بودید؟

به دلیل علاقه ای که به حرفه بازیگری داشتم، از طریق چند تن از دوستانم پشت صحنه چند کار رفتم. تصور نمی‌کردم از سینما به تلویزیون بیایم. چون نه کلاس رفته بودم و نه پی گیر بودم که به تئاتر بروم. مانند سایر دوستان، علاقه مند شرکت در کلاس‌های بازیگری و فن بیان نبودم. به همین سبب ورود به عرصه بازیگری برایم تازگی داشت.

اکنون که وارد این حرفه شدید آیا برای کسب تجربه بیشتر، به کلاس‌های بازیگری می‌روید؟

کسانی که به کلاس‌های بازیگری و فن بیان می‌روند، حرفه ای تر فکر می‌کنند و خودشان را بیشتر می‌شناسند. به دلیل علاقه ای که به بازیگری دارم و در مجموعه «دل نوازان» مشغول بازی هستم، از تجربیات پیشکسوتان این عرصه برای ارائه بهتر نقش بهره جستم.

برای ارائه بهتر این نقش تا چه حد با کارگردان مشورت کردید؟

برای ارائه نقش خود درباره کار، نوع بازی و نوع بیان دیالوگ‌هایم، با ایشان بسیار مشورت می کنم.

اگر در انتخاب نقشی در «دل نوازان» آزاد بودید، کدام نقش را انتخاب می‌کردید؟

باز هم «یلدا» را انتخاب می‌کردم.

چرا؟

چون بخشی از خصوصیات «یلدا» به «سحر قریشی» نزدیک است. واقعی بودن نقش و داستان زندگی «یلدا» برایم اهمیت داشت. دوست داشتم نقشی بازی کنم که برایم جای کار داشته باشد و مردم آن را باور کنند.

با توجه به این که «دل نوازان» هم زمان با تصویربرداری در حال پخش است، آیا براساس بازخوردها تغییری در نوع بازی آن هم در قسمت‌های پایانی داده اید؟

اگر روند بازی همین طور ادامه پیدا کند خیلی بهتر است. چون مردم متوجه تغییرات می‌شوند و با خود می‌گویند «یلدا» چه قدر تغییر کرده است. البته بازخوردها در ارائه بهتر نقش به من کمک کرده است. بازی ام را که تماشا می‌کنم صددرصد از آن راضی نیستم. عقیده دارم اگر فلان سکانس یک بار تکرار می‌شد بهتر بود اگرچه هنگامی که آن سکانس را بازی کردم کارگردان تایید کرد خودم هم از بازی ام راضی بودم.

به عنوان یک بازیگر، «شهرت» تا چه حد برایتان مهم است؟

شهرت برایم اهمیتی ندارد، بلکه ارائه نقش خوب و مردم پسند برایم مهم است. من به بازی در نقش‌های متفاوت علاقه مندم تا این که به دنبال شهرت باشم. دوست دارم توانایی‌هایم را با بازی ام نشان دهم.

واکنش مردم از دیدن شما پس از پخش «دل نوازان» چگونه است؟

در خیابان و بازار، همه مرا به نام «یلدا» صدا می‌زنند و به یکدیگر نشان می‌دهند. تاکنون رفتارها و عکس‌العمل‌ها مثبت و خوب بوده است و همه «یلدا» را دوست دارند.


 

 

  بازدیدها [] لینك ثابت - نویسنده : saeed mir - ساعت 12:13 ب.ظ -  نظرات () - معرفی به دوستان

برای امتیازدادن به این پست بر روی  ستاره کلیک کنید=>با کلیک روی ستاره یک امتیاز به این مطب بده

 

:: تغییر چهره آنجلینا جولی از بچگی تاکنون (همراه با عکس)
:: ماجری عجبب زنی که شوهرش را مجبور به رابطه نامشروع و اعتیاد کرد (توطئه شوم)
:: عکسهای قبل و بعد عروس شدن ! (قدرت گریم کردن)
:: نرم افزار SmartComGPS 1.56 + نقشه لمسی (تاچ اسکرین )
:: نرم افزار ماشین حساب حرفه ای با قابلیت رسم نمودار برای موبایل با فرمت جاوا Graphing Calculator
:: برنامه جاوا لیست دروس مهندسی شیمی پالایش و پتروشیمی و گاز (کتاب الکتریکی)
:: بازی جدید و بسیار جالب برای موبایل با فرمت جاوا
:: دانلود بازی موبایل جدید جاوا برای موبایل
:: دانلود تم های زیبای موبایل نوکیا N73 N82 N95
:: دانلود انیمیشن بسیار زیبای ماری و مكس
:: نرم افزار جذاب تبدیل برنامه ها و بازیهای سیمبیان به جاوا Sis 2 siSx & Jar Converter v1.0
:: بازی ماشینی Ferrari GT Evolution با گرافیک عالی - نوکیا
:: نرم افزار Theme Sheduler تغییر خودکار عکس صفحه نمایش موبایل - سیمبیان (نوکیا)
:: کشف یک خانه فساد همراه با عکس همه ی متهمان +18
:: عکس سوسانو با همسرش در شب عروسی خیلی خفنه
:: ورژن جدید نرم افزار آنتی ویروس موبایل کاسپر اسکای >> اپدیت شده
:: Winamp Music Player v.1.15 نرم افزار میکس آهنگ موبایل
:: بازی معروف Asphalt 4: Elite Racing
:: بازی موبایل کشتی کج 2010 WWE Smackdown Vs. Raw 2010
:: بازی Super batman 2009 با فرمت جاوا
:: خدای جنگ : خیانت God of War: Betrayal
:: مشکل عدم ارسال SMSهای همراه اول
:: بازگردانی سرعت از دست رفته ی گوشی موبایل
:: ترفند مشترک مورد نظر در دسترس نمی باشد
:: کدهای مخفی برای گوشی های چینی
:: تنظیمات سرویس GPRS در گوشی های TV Mobile (گوشیهای چینی)
:: زمانی که زنی بفهمد شوهرش به او خیانت کرده + عکس
:: ایندیانا جونز و محصول مصنوعی افتخار 3D
:: بی سیم آزمایشگاه خصوصی آینه v2.50 برای نوکیا s60v3 ، s60v5
:: بازی زیبای کلادیاتور امریکایی برای نوکیا